fbpx Skip to content

Važený návštevník

Vítajte na stránke fotografa Petra Brichtu a jeho produkčného tímu. Petrov talent a láska k fotografovaniu ho posunuli na vrchol svojho odvetvia.
S viac ako 15 rokmi skúseností a tisíckami spokojných zákazníkov, je jeho vizuálny štýl a schopnosť vytvárať jedinečné a nezabudnuteľné momenty je čím ďalej, tým viac vyhľadávaný.

V jeho portfóliu nájdete širokú škálu tém, od eventových fotografií až po komerčné fotenie a nadnárodné kampane. Každá fotografia, ktorú Peter vytvorí, je výsledkom jeho vášne pre krásu a presnosť. Jeho dôraz na detail a schopnosť vytvoriť prirodzené a autentické momenty robia jeho prácu nezabudnuteľnou.

Nenechajte si ujsť príležitosť spolupracovať s jedným z najtalentovanejších fotografov dneška. Kontaktujte Petra Brichtu ešte dnes. 

Vážený návštevník,

Ďakujeme, že navštívate stránku Peter Brichta Photography. Ak máte záujem o naše služby alebo by ste radi získali ďalšie informácie, prosíme, vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár. Snažíme sa odpovedať na všetky žiadosti v čo najkratšom čase.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a vytvorenie krásnych a nezabudnuteľných fotografií pre vás.

S pozdravom,

Peťo Brichta

Meno *
Email *
Predmet *
Správa

Fakturačné údaje

PB Media s.r.o.
Lazaretská 19
81108 Bratislava
IČO: 53222245
IČ DPH: SK2121338813