Skip to content

O nás

PB_16-03-14_Farby_0214
 

[one_half]

Tím mladých a kreatívnych ľudí pracujúci pod vedením fotografa Petra Brichtu a venujúci sa širokému spektru fotografických a marketingových  služieb.

[/one_half]
[one_half_last]

Contact Info

 Vlčie hrdlo 1, Bratislava, Slovakia
+421 904 251 498
brichta@pbphoto.sk

Fakturačné údaje

PB Media s.r.o. 
Lazaretská 19
811 08 Bratislava
IČO: 53222245
DIČ: 2121338813
IČ DPH: SK2121338813

[/one_half_last]
 

 

 

 

Peter Brichta

Od útleho veku ma vždy ťahalo k fotoaparátu. Už po prvých záberoch na vlastnej digitálnej zrkadlovke som vedel, ktorým smerom sa bude moja kariéra uberať. Od prvých záberov prešiel dlhý čas a fotografické skúsenosti som naberal v celonárodných novinách, u súkromných klientov či fotením pre nadnárodné spoločnosti. Dnes sa venujem predovšetkým práci pre B2B segment, kde pre klientov spolu s tímom fotíme od product lounchov, internej komunikácie cez biznis portréty až po nadnárodné reklamné kampane. Práve súkromné fotenia pre mňa predstavujú možnosť kreatívne rásť a venovať sa netradičným svieteniam, či foteniu extrémnych športov. 

Michal Barok

Video, postprodukcia, technika a coloring. Čo koľvek sa vo svete video tvorby šuchne nové, tak Michal o tom už vie a skúša ako to aplikovať do svojich videí aby dosahovali svetovú úroveň.

 

Veronika Poláčiková

Instagram, socálne siete, správa eshopov. Veronika je tá osoba, ktorú nie je ani vidieť verejne ale denno denne sedí za klávesnicou a navrhuje marketingové stratégie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *