Peto Csonka FreeStyle Kayak

Peter Csonka

posted in: Blog, Fotografické projekty | 0

S Peťom Csonkom sa poznám už dlhšiu dobu. Spoznali sme sa na svadbe a od vtedy sme v kontakte. Obaja máme blízko k divokej vode a k foteniu. Akurát, že Peťo jazdí na divokej vode profesionálne a ja zas profesionálne fotografujem.
Od tej svadby ma už Peťo zavolal niekoľko krát na ME a slovenské majstrovská. Keďže sa už nevenujem kayaku, tak samozrejme fotografovať. Sem tam som si vyskúšal nejaké nové svietenia počas pretekov aby mi vznikli zaujímavejšie fotografie. Asi začiatkom tohto leta som dostal dobrý nápad na fotografovanie. Najprv mal Peťo rameno po operácií. Potom som zas ja nemal čas, neskôr mali MS a potom nemal čas ani jeden. No a tak náš plán našiel realizáciu až v Novembri.

 

Plán bol vytvoriť Peťovi niekoľko fotografií na suchu v lodenici alebo s loďou a potom sa presunuť na vodu. Fotografie boli určené pre propagáciu jeho sámeho aby sa dokázal ešte viacej zviditelniť. Zároveň som sa rozhodol celý postup natáčať ako inštruktážne video na portál Photovia.sk, kde pôsobím ako lektor. Aj vďaka tomu dokážeme pomôcť športovcom ukázať sa svetu a aj mladým fotografom napredovať. Plus ešte ja som mal možnosť sa realizovať a vyblbnúť sa.

 

 

Samozreme BTS fotografie nesmú chýbať a video pribudne čoskoro.