• Portrait with fireshow
  • Portrait with fireshow

Fire Show

posted in: Fotografické projekty | 0

Po dvoch veľmi náročných mesiacoch, kde som mal vyše 52 fotení, som potreboval Fireshow Portraitaspoň na pár dní vypnúť a vytvoriť si fotenie, ktoré bude presne podľa toho, čo chcem spraviť ja. A tak som zadal ponuku na fotenie, že hladám modelky na vlastné projekty.
Medzi prvými sa mi ozvala práve Majka. Mala záujem o fotenie a prvá otázka bolo, či nevadí, že nemá vlasy. Po krátkej výmene správ sa priznala, že po transplantácii konstnej drene kvôli leukémi. Práve pri takomto ťažkom ochorení, ktoré sa nedá pridvídať, som si okamžite povedal, že fotenie musí byť. A nie len také hocijaké. Okamžite som kontaktoval kamarátov z Dou Aratron Aspis, ktorí sú špička vo Fire show. Veľmi rýchlo som Igorovi Slovákovi vysvetlil o čo ide a prečo to chcem spraviť. Na moje veľmi príjemné prekvapenie okamžite súhlasil. Vďaka kamarátovi sa nám podarilo vybaviť povolenie na zámku v Sládkovičove a fotenie začalo naberať na obrátkach. Stačilo vlastne už len dohodnúť dátum.

 

A tak jedného dňa sme sa dohodli sadli do aut a vyrazili sme smerom do Fire showSládkovičova. Fotenie sme mali naplánované od 9 do pol 11 večer. Museli sme počkať, kým zapadne slnko a zas kvôli liekom, sme nemohli fotiť dlho. Tak ukážka fotenia, na ktoré sme mali iba 1.5 hodinky 🙂